+420 776 704 515 lida.charvatova@gmail.com

Lída Charvátová

Nabídka školení

aktuální Seminář: Vizuální myšlení, sketchnoting a myšlenkové mapy

Věděli jste, že náš mozek přijímá obrázky 60 000x rychleji než psaný text?
Chcete vědět, jak podpořit své vizuální myšlení? Já používám myšlenkové mapy a sketchnoty k zachycení nápadů, při řešení problémů, ale také při studiu nebo k přípravě rozhovorů a článků.
Přijďte si vyzkoušet tvorbu vizuálních poznámek a myšlenkových map. Jednoduchá a zábavná technika vám pomůže při učení, či organizování vlastního času a života.

 

Berte stížnost zákazníků jako dar

Potřebujete vylepšit komunikaci vašich zaměstnanců se zákazníky? Interními i externími? Řešíte stížnosti a nevíte přesně, jak na to? Stížnosti a negativní komentáře nikdo nemá rád. Pokud nereagujeme včas a adekvátně, odradí naše další potenciální zákazníky. Když je ale umíme správně uchopit a vyřešit, můžeme si se zákazníky upevnit vztah. Pokud to nezvládneme, můžeme o ně přijít, a tím i o své podnikání. Ukážeme si dobré i špatné příklady z praxe. Naučíme se, jak si stížnosti nebrat osobně, a vnímat je jako příležitost pro zlepšení vztahů a další prodej. Odkaz na můj článek v HR Forum.

Pro koho je seminář určen: pro manažery zákaznické péče, pracovníky zákaznické péče a call center, obchodníky a všechny, co se zabývají reklamacemi a stížnostmi zákazníků

Jak na negativní komentáře na sítích

Nevíte si rady, co s negativními komentáři o vaší firmě na sítích? Víte, že je můžete mít pod kontrolou, a i svou reputaci? Negativním komentářům se v podstatě nedá vyhnout, nejhorší je dělat, když vymknou vaší kontrole. Podíváme se, jaké odpovědi na sítě patří a jaké ne a rozebereme komentáře a odpovědi vaší společnosti.

Pro koho je seminář určen: pro manažery zákaznické péče, pracovníky zákaznické péče a call center, obchodníky, těch, co spravují firemní sítě a všechny, co se zabývají reklamacemi a stížnostmi zákazníků

Jak říci NE laskavě ústně i písemně

Proč je těžké někoho odmítnout? Jak to dopadá, když to neumíme nebo to děláme nevhodně? Jak se při tom cítíte? Ukážeme si, jak sdělit NE laskavě a zachovat si přitom dobré vztahy a necítit pocity viny. Rozdíl mezi asertivním a laskavým NE. Příklady, jak písemně sdělit zákazníkům negativní informace. Podívejte se na mou přednášku na toto téma.

Pro koho je seminář určen: pro každého, kdo váhá a neví, jak odmítnout, a přitom nepřijít o dobré vztahy

Naslouchejte čtyřma ušima

Věděli jste, že když s někým diskutujete, tak mu ve skutečnosti nenasloucháte, ale připravujete si, co řeknete? V dnešní době málokdy opravdu nasloucháme. Všichni chtějí mluvit a sdílet, touží po uznání, ocenění a vyslechnutí, ale jen málo lidí doopravdy empaticky a srdcem naslouchá. Koncept 4 uší vychází z komunikačního modelu německého psychologa Friedmanna Schulze von Thuna. Co se můžeme o druhých dozvědět, když jim budeme opravdu poslouchat? A jaké ucho převládá u vás?

Pro koho je seminář určen: pro ty, co by rádi zlepšili svou komunikaci, lépe a empaticky naslouchali a lépe se s druhými domluvili

Provozovatel webu

Lída Charvátová, IČO: 47023023

Sídlo: Brankovická 1282, 280 02 Kolín

Podnikatel zapsaný v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Kolín

lida.charvatova@gmail.com

+420 776 704 515

Kontaktní formulář

11 + 2 =