+420 776 704 515 lida.charvatova@gmail.com

Lída Charvátová

Lektorka komunikace

Lektorka

Potřebujete vylepšit ústní i písemnou komunikaci vašich zaměstnanců? Interní i se zákazníky? Řešíte stížnosti a nevíte přesně jak? Nevíte, jak se prosadit a přitom být v klidu?

Témata, kterým se nejvíce věnuji:

Další témata:

Písemná komunikace, Vedení lidí, Týmová spolupráce, Vžij se do role zákazníka, Efektivní komunikace, Interní komunikace, Trénování paměti, Vizuální myšlení, Jak si udržet motivaci a spokojenost v práci, Stres management, Jednání v obtížných situacích.

Jak pracuji?

Vycházím z metod zážitkové pedagogiky, pozitivní psychologie a z vizuálního myšlení. Snažím se podporovat pozitivní klima v organizacích i ve společnosti.
• Forma: konzultace, přednáška, půldenní, celodenní až dvoudenní seminář, workshop, mentoringové setkání.
• Jaké metody používám? řízenou diskusi, brainstorming, myšlenkové mapy, vizualizaci, rolové hry, případové studie, filmové ukázky, týmové aktivity, antistresové techniky a práci s individuálními plány.

Lída Charvátová

Konzultace

Konzultace poskytuji osobně i online (na vámi preferované platformě: Zoom, Teams, Google Meets). Zaměříme se na oblasti vaší potřeby a intenzivně budeme pracovat na vašem rozvoji.

Oblasti, se kterými vám pomůžu:
osobní sebeprosazení a zdravé sebevědomí, nastavení si hranic, zdravá asertivita, jak sdělovat laskavé NE, psaní textů, jak psát laskavě negativní zprávy, psaní textů a také jak trénovat svoji paměť.

 

Co řekli účastníci kurzů:

„Byla jsem nesmírně nadšená Vaším přednesem, Vašimi otázkami i podněty, které můžeme dobře použít v naší práci a byl pro mě velice přínosný. Byla jsem velmi spokojená.“
„Práce lektorky byla výborná. Vše bylo podáno záživně a srozumitelně.“
„Dosud jsem se nesetkala s tak vynikajícím lektorem.“
„Lektorka, která umí zaujmout pozornost a udržet ji.“
„Perfektní, jen tak dál.“
„Výborné podání, úžasné sdílení myšlenek.“

„S Lídou pravidelně spolupracujeme několik měsíců v oblasti copywritingu. Zpracovává pro nás témata článků, kterým rozumí. U Lídy oceňujeme především kvalitu a rychlost zpracování.“

Jiří Krejčík

Marketingový konzultant, JIRKONT.cz

“S Lídou spolupracujeme v POSITIVE od roku 2007 nejdříve několik let na pozici interní lektorky, nyní v rámci externí spolupráce. Lída se zaměřuje především na témata z oblasti komunikace, týmové spolupráce a základních manažerských dovedností. Vždy přistupuje k zakázce s velkou soustředěností s cílem naplnit očekávání zákazníka potažmo účastníků. Dokáže navodit velmi příjemnou a přátelskou atmosféru ve skupině, účastníci na ní zvláště oceňují propojení odbornosti a lidského přístupu. Dlouholetá spolupráce s Lídou mě moc těší.“

Ing. Lada Haisová

Managing Director, POSITIVE s.r.o.

Moje reference

Školila jsem ve více než 60 firmách

Díky Positivu jsem školila zaměstnance více než 60 firem z různých oborů: Česká televize, Rádio Svobodná Evropa RFE, MAFRA, Americká obchodní komora, Czechinvest, ČSSZ, Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisen Bank, Passerinvest Group, Allianz pojišťovna, Generali pojišťovna, Českomoravská stavební spořitelna, Wüstenrot, Všeobecná zdravotní pojišťovna, OZP, Evropská cestovní pojišťovna, Škoda Auto, Auto Kelly, Louis Vuitton, Laufen, Hornbach, Tesco, ESO Travel, EuroAgentur Hotels & Travel, CPI Hotels, Aquapalace, Balance Club Brumlovka, Pražská plynárenská, RWE, Schenker, DHL, Gopas, Život 90.

Provozovatel webu

Lída Charvátová, IČO: 47023023, nejsem plátcem DPH

Sídlo: Brankovická 1282, 280 02 Kolín

Mgr. Lída Charvátová je zapsaná v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Kolín

lida.charvatova@gmail.com

+420 776 704 515

Kontaktní formulář

2 + 14 =